Hit léta – párty na vodě!

S blížícím se létem a předzvěstí horkých dní Vám představujeme NOVINKU Party-Grill-Boat, na kterém můžete propojit zážitky pocitové s chuťovými.

Premiérové vystoupení Party-Grill-Boatu v ČR proběhlo na výstavě Lodě na vodě, kde přilákal zaslouženou pozornost návštěvníků. Mnozí z nich projevili ihned zájem o rezervaci na soukromé i firemní akce, ačkoliv provoz Party-Grill-Boatu bude zahájen až v polovině května.

Party-Grill-Boat je originální plovoucí grill-bar se zabudovaným grilem či mísou na ledovou tříšť. Vejde se do něj 10 osob a lze jej využít na oslavy, svatby, párty, dětské dny, obchodní jednání či prezentace a další zábavné aktivity na vodě s pohoštěním a grilováním. PGB je poháněn tichým a ekologickým elektromotorem. O pohodlí se stará stevard, který pečuje o hosty na vodě.

Stálé stanoviště 3 Party-Grill-Boatů bude na Rašínově nábřeží v Praze. Pro promo akce je však možné je přemístit na požadované místo (nejlépe u vody). K tomuto účelu budou k dispozici 2 Party-Grill-Boaty se speciálním vlekem.

Menu na párty si můžete sestavit dle vlastní chuti nebo využít naší standardní nabídku.

Zábavné promoakce můžeme zpestřit i dalšími netradičními plavidly, jako je ItBike nebo Hobie Mirage kajak s unikátním pohonem Mirage Drive z USA a další atrakce i na suchu.

Podrobnosti o možnostech spolupráce s Vaší společností rádi projednáme při dalším jednání.