BBQ Donut | Grilování Praha

BBQ-Donut® – nová dimenze gastronomie na českých vodních plochách
bbq-donut® – grill & chill

Firma Party-Grill-Boat, s.r.o ve spolupráci s Adventure Centrum a německou firmou Artthink GmbH uvádí na český trh jedinečnou lifestylovou novinku – stylový designový plovoucí gril bbq-donut® pro 10 osob prostřednictvím stránek grilovani Praha. Název novinky je odvozen od amerického tradičního koláčku – tzv. donutu. Ten totiž nejvíc připomínal návrháři firmy artthink, Sebastianu Schmittovi, jeho nejzajímavější výtvor, který už brázdí vody v mnoha evropských městech a přitahuje stále větší počty návštěvníků.

Standardní bbq-donut® je laděn do designu veselých barev a skládá se z modulárního středového systému, který poskytuje pro každý zamýšlený účel správné vybavení. Speciální konstrukce umožňuje bezpečné grilování na vodě s bezdýmným grilem, nádoba na led udrží veškeré nápoje správně vychlazené, pro osobní pohodlí členů posádky je pak k dispozici dostatek úložného prostoru na zavazadla pod sedadly. Obsluha a řízení je jednoduchá: s připojeným elektromotorem (standardně dodáván motor Minn Kota, světová jednička ve výrobě lodních elektromotorů) zvládne bbq-donut® bezproblémový provoz na většině českých vodních ploch. Samozřejmostí je pak běžná evropská bezpečnostní certifikace.

Rozmanitá nabídka perfektně sladěných doplňků a příslušenství pak zaujme nejednoho provozovatele: doplňková matrace promění bbq-donut® v plovoucí pohovku, soundsystém ve stylových boxech se postará o dobrou náladu, sklápěcí slunečník a nepromokavá plachta pak bbq-donut® ochrání před rozmary počasí. Dopravu lze obstarat na speciálním přívěsu vyrobeném na míru. O pohodlný provoz se starají speciální plovoucí mola (pontony).

Koncept plovoucí restaurace bbq-donut® je jednoduchý a přitom vysoce efektivní: nabízí netradiční zážitek a jedinečnou zábavu spojenou s grilováním a party na vodě. Je to výjimečný způsob, jak trávit volný čas. bbq-donut® lze nejen půjčovat na vodních plochách, ale dává také možnost využití sofistikovaných konceptů eventů a gastronomie. Jedno v jakém provedení – ať stánek, partylounge nebo čistě jako lavička – bbq-donut® se vždy stane magnetem návštěvníků Vašich akcí.

Plovoucí restaurace bbq-donut® nabízí provoz zážitkové gastronomie nevídaného druhu. Nezáleží na tom, zda na vodě, na sjezdovce nebo na různých eventech – Váš podnik se díky bbq-donut® stane absolutně IN!

Technická data:

Průměr: 3,60 m
Výška: 2,80 m
Hmotnost: cca. 500 kg
Nejvyšší rychlost: cca. 3-4km/h
Místa k sezení: až 10 osob
Odkládací plochy: 6 zásuvek o objemu 48l
Držáky: 10 ks zatížitelných á 100 kg
Konstrukce zastřešení: Ušlechtilá ocel V4a, zastřešení je nastavitelné do různých úhlů a je provedené tak, aby šlo v případě potřeby rychle složit (např. při vzrůstajícím větru) Použitelnost při větru: provoz bbq-donut® je povolen do stupně 4.
Použitelnost při vlnách: bezproblémový provoz do vln o výšce 40-50 cm
Motor: Elektromotor Minn Kota (příp. Torqeedo Base Travel 401) a benzínové motory do 25 mph
Grill: bezdýmný grill na dřevěné uhlí firmy Outdoorchef.
Vysoce kvalitní materiál: UV-odolný plast zaručuje dlouhodobou kvalitu barev
Korpus lodi: Polyethylen (PE) s vysokou UV-ochranou a antistatickými prvky
Sedačky, odkládací boxy, reklamní štíty, stůl: ABS PMMA s UV-odolným potahem, vysoce lesknoucím a otěruvzdorným potahem
Konstrukce střechy: V4a, část. svařovaná, příp. spojená Alu spojkami
Slunečník: translucentní tkanina, možno potisknout reklamou

bbq-donut® – soundsystém:

jednoduše připojte mp3-přehrávač a 2x100W reproduktory ve stylových boxech se už postarají o dobrou náladu!
Další vybavení:

  • nepromokavá plachta, sklápěcí slunečník,
  • plovoucí mola (pontony),
  • osvětlení, lyžiny
  • a mnoho dalšího na www.bbq-donut.cz!

Modulární středový systém

Pro každý účel to správné vybavení

  • grilování na vodě – s bezdýmným grilem
  • šampaňské nebo pivo – nádoba na led udrží vše správně vychlazené
  • spoustu dalších aktivit umožňuje normální stolní deska
  • dostatek úložného prostoru pod sedadly – chill-out s elektrickým pohonem: doplňková matrace promění bbq-donut® v plovoucí pohovku, EKO provoz

Vše se točí okolo bbq-donut®:

Perfektně sladěné doplňky a příslušenství – usnadňují používání

bbq-donut® – přívěs:

rychlá doprava kamkoliv, naložení a vyložení prakticky možné všude – jedno, zda na pevnou plochu nebo do vody!