O nás | Grilování Praha

Letní dny přímo nabádají k procházkám podél malebného nábřeží Vltavy. Pár kroků od Palackého mostu se nachází Party Grill Boat, kde si můžete zapůjčit unikátní čluny ve tvaru koblih. Kruhové posezení zaručuje, že se nikdo z přísedících nebude cítit odstrčený. Uprostřed člunu je gril, a ani o zásoby pití není nouze. Pod sedačkami je bohatý prostor pro všemožné nápoje. Kdo by o gril neměl zájem, lze do středu plavidla umístit speciální plastovou lod- nu s ledem pro koktejlové vyjížďky nebo pivní oslavy. Plavidlo si lze pronajmout se zkušeným stevardem, který vám připraví grilované pochoutky dle chuti a pohlídá plnost sklenic a dopravu na Vltavě


Party Grill Boat je v České republice zcela unikátním projektem, umožňujícím prožít chvíle pohody na vodě v maximálním pohodlí. A pokud zatoužíte po jeho službách i mimo Vltavu, ani to není problém. Po dohodě majitelé ochotně „koblihu“ dovezou na vámi vybrané místo, se vším potřebným servisem. Vy budete mít jedinou starost – dobře se bavit. A to jde v případě takové vychytávky tak nějak samo.

Na „souši“ podnik zastupuje Párty Grill Garden – COFFEE, zahrádka s plně vybaveným barem, která potěší nejen bohatou nabídkou nápojů, ale též jídelním lístkem, který se zaměřuje na grilované pochoutky. Na výběr jsou mimo jiné pečené brambory z anglické pece, grilovací klobásky obalené ve slanině, grilovací párečky se sýrem obalené ve slanině nebo originální Švýcarský RACLETTE.

Tím, čím se Party Grill Boat výrazně odlišuje od všech ostatních restaurací „u vody“, jsou takzvané party čluny. Mají tvar koblih, z čehož vychází jejich název bbq-donut®. Jde o velmi osobitá plavidla. Kruhové posezení zaručuje, že se nikdo z přísedících nebude cítit odstrčený. Uprostřed člunu je gril, a ani o zásoby pití není nouze. Pod sedačkami je bohatý prostor pro všemožné nápoje. Kdo by o gril neměl zájem, lze do středu plavidla umístit speciální plastovou lodnu s ledem pro koktejlové vyjížďky nebo pivní oslavy.

Plovoucí grill bar si lze pronajmout včetně zkušeného stevarda, který vám připraví grilované pochoutky dle chuti a pohlídá plnost sklenic a dopravu na Vlatavě. „Kobliha“ je promyšlena do nejmenších detailů: pohání ji úsporný elektromotor, čímž je eliminován přebytečný hluk. Střechu tvoří snadno stažitelná sluneční clona a pro večerní hodiny nechybí příjemné osvětlení. Samozřejmostí je i možnost zapnutí hudby. A kolik dělá taková legrace na osobu? Party Grill Boat je díky tomu cenově velmi dostupným způsobem, jak si lze zpříjemnit večer s přáteli či uspořádat originální party s krásným výhledem na pražské panorama.